Porodnicko-gynekologická klinika upravuje cenu za nadstandardní pokoje na Oddělení šestinedělí

30. 8. 2020

Tak toto je jeden z nadstandardních jednolůžkových pokojů na Oddělení šestinedělí. Je vybaven vlastním sociálním zařízením, nadstandardní postelí a přikrývkami, přebalovacím pultem a postýlkou pro novorozence s monitorem dechu. Kromě takových samozřejmostí, jako jsou noční stolek, skříň nebo konferenční stolek a křeslo, tady můžete využít i televizi, lednici a rychlovarnou konvici. A jako na jiných pokojích oddělení šestinedělí i tady je vám pro připojení k internetu k dispozici Wi-Fi. Zájem o naše nadstandardní pokoje je tak velký, že vlastně ani reklamu nepotřebují.

A proč to vám tedy jejich vybavení tak podrobně popisujeme? Rozhodli jsme se totiž od 1. září upravit výši poplatku za ubytování pro jednu osobu a den, a to na 1250 korun. Uvědomujeme si sice, že se nejedná o populární opatření, ale vězte, že nová cena za nadstandardní pokoj je v porovnání s dalšími fakultními nemocnicemi v České republice naprosto standardní. Například v Ostravě je zcela stejná, v motolské porodnici se liší o padesátikorunu a brněnští kolegové požadují tisíc korun.