Cvičení pro těhotné ve vodě

Naše klinika vám také nabízí cvičení pro těhotné ve vodě. Jedná se o velmi vhodný doplněk pohybu v průběhu těhotenství. Při cvičení ve vodě nedochází k přetěžování kloubů, uvolňují se svaly, čímž dochází k odstranění zádových bolestí. Posilováním rizikových partií jako jsou břišní svaly, prsní svaly, svaly pánevního dna se udržujete v dobré fyzické i psychické kondici. Cvičit tak tedy můžete pro zdraví, pro krásu i pro radost.

Nezbytnou podmínkou je váš dobrý zdravotní stav, fyziologické těhotenství a dodržování hygienických pravidel.

Co si vzít s sebou:

• plavky
  • 2 ručníky
  • sprchový gel
  • přezůvky s protiskluzovou podrážkou

Kdy a kde:

• úterý a čtvrtek 15:30 – 17:00 hodin
  • Oddělení rehabilitace FN Olomouc
  • sraz 15:15 hodin v přízemí Porodnicko-gynekologické kliniky (výklenek s automaty na občerstvení)

Cena:

• 100 Kč/těhotná

Co vás čeká: